Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Sturgeon
(view source)
Revision as of 02:16, 5 May 2024
1 byte removed
,
5 May
no edit summary
Line 84:
Line 84:
| 10 || 75% || 71%
| 10 || 75% || 71%
|-
|-
−
{{Name|Sturgeon Roe|2|link=Roe}}
+
|
{{Name|Sturgeon Roe|2|link=Roe}}
−
18
+
|
18
−
|-
| 10 || 25% || 24%
| 10 || 25% || 24%
|-
|-
User314159
4,211
edits