Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Wizard Catalogue
(view source)
Revision as of 13:12, 24 March 2024
27 bytes removed
,
24 March
m
no edit summary
Line 16:
Line 16:
|-
|-
|{{name|Wizard Bed|size=96}}
|{{name|Wizard Bed|size=96}}
−
|-
|{{name|Wizard Dresser|size=96}}
|{{name|Wizard Dresser|size=96}}
−
|-
|{{name|Large Wizard Bookcase|size=96}}
|{{name|Large Wizard Bookcase|size=96}}
−
|-
|{{name|Short Wizard Bookcase|size=96}}
|{{name|Short Wizard Bookcase|size=96}}
−
|-
|{{name|Small Wizard Bookcase|size=96}}
|{{name|Small Wizard Bookcase|size=96}}
|-
|-
|{{name|Wizard Bookcase|size=96}}
|{{name|Wizard Bookcase|size=96}}
−
|-
|{{name|Wizard Fireplace|size=96}}
|{{name|Wizard Fireplace|size=96}}
−
|-
|{{name|Elixir Shelf|size=96}}
|{{name|Elixir Shelf|size=96}}
−
|-
|{{name|Small Elixir Shelf|size=96}}
|{{name|Small Elixir Shelf|size=96}}
−
|-
|{{name|Small Stacked Elixir Shelf|size=96}}
|{{name|Small Stacked Elixir Shelf|size=96}}
|-
|-
|{{name|Glyph|size=96}}
|{{name|Glyph|size=96}}
−
|-
|{{name|Runes|size=96}}
|{{name|Runes|size=96}}
|-
|-
Slievemaan
18
edits