Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Wizard's Tower
(view source)
Revision as of 00:25, 23 December 2020
299 bytes added
,
00:25, 23 December 2020
→Buildings
Line 50:
Line 50:
|{{Price|1000000}}{{name|Iridium Bar|20}}{{name|Coconut|10}}{{name|Cactus Fruit|10}}
|{{Price|1000000}}{{name|Iridium Bar|20}}{{name|Coconut|10}}{{name|Cactus Fruit|10}}
|style="text-align: center;"|'''3x2'''[[File:Marker3x2.png|center]]
|style="text-align: center;"|'''3x2'''[[File:Marker3x2.png|center]]
+
|-
+
|[[File:Island Obelisk.png|48px|center]]
+
|[[Island Obelisk]]
+
|{{Description|Island Obelisk}}<p>''Warps you to [[Ginger Island]].''</p>
+
|{{price|1000000}}{{name|Iridium Bar|10}}{{name|Dragon Tooth|10}}{{name|Banana|10}}
+
|style="text-align: center;|'''3x2'''<br />[[File:Marker3x2.png|center|3x2]]
|-
|-
|[[File:Junimo Hut.png|60px|center]]
|[[File:Junimo Hut.png|60px|center]]
Dkdent
17
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version