Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Blacksmith
(view source)
Revision as of 06:22, 23 March 2024
130 bytes added
,
23 March
Include Golden Mystery Box
Line 1:
Line 1:
+
{{spoiler}}
+
{{Infobox location
{{Infobox location
|mapx = 280
|mapx = 280
Line 155:
Line 157:
|[[Mystery Box]]
|[[Mystery Box]]
|{{Description|Mystery Box}}
|{{Description|Mystery Box}}
+
|{{price|25}}
+
|-
+
|[[File:Golden Mystery Box.png|center]]
+
|[[Golden Mystery Box]]
+
|{{Description|Golden Mystery Box}}
|{{price|25}}
|{{price|25}}
|}
|}
YuvixAdun
849
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version