Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Iridium Bar
(view source)
Revision as of 03:26, 31 March 2024
92 bytes added
,
31 March
added iridium pan
Line 48:
Line 48:
|[[Trash Cans|Iridium Trash Can]]
|[[Trash Cans|Iridium Trash Can]]
|{{price|12500}}
|{{price|12500}}
+
|{{name|Iridium Bar|5}}
+
|-
+
|[[File:Iridium Pan.png]]
+
|[[Pans|Iridium Pan]]
+
|{{price|25000}}
|{{name|Iridium Bar|5}}
|{{name|Iridium Bar|5}}
|}
|}
KiraKat5
18
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version