Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Museum
(view source)
Revision as of 09:03, 19 March 2016
40 bytes added
,
09:03, 19 March 2016
→Artifacts Donated
Line 80:
Line 80:
!Artifacts Donated
!Artifacts Donated
!Reward
!Reward
+
|-
+
|align=center|11
+
{{name|Rare Disc}}
+
{{name|Dwarf Gadget}}
+
|[[File:Burnt Offering.png|32px|link=Furniture]] [[Furniture|Burnt Offering]]
+
|
|-
|-
|align=center|15
|align=center|15
Line 115:
Line 121:
[[Furniture|Sloth Skeleton (L/M/R)]]
[[Furniture|Sloth Skeleton (L/M/R)]]
−
|-
−
|{{name|Rare Disc}}
−
|[[File:Burnt Offering.png|32px|link=Furniture]] [[Furniture|Burnt Offering]]
|}
|}
There are a total of 42 [[Artifacts]] that can be donated.
There are a total of 42 [[Artifacts]] that can be donated.
Irrimn
7
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version