Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Museum
(view source)
Revision as of 14:17, 1 March 2016
50 bytes added
,
14:17, 1 March 2016
→Donation Rewards
Line 42:
Line 42:
|-
|-
| 50 || [[File:Obsidian-vase.png]] [[Furniture|Obsidian Vase]]
| 50 || [[File:Obsidian-vase.png]] [[Furniture|Obsidian Vase]]
+
|-
+
| 54 || [[File:Rarecrow-7.png]] Rarecrow (No7)
|-
|-
| 60 || Rusty Key (Delivers to you next day)
| 60 || Rusty Key (Delivers to you next day)
Carrotte
50
edits