Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Night Market
(view source)
Revision as of 16:42, 27 January 2019
125 bytes added
,
16:42, 27 January 2019
sortable collapsed paintings table
Line 77:
Line 77:
{|class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed"
{|class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed"
|-
|-
−
!
colspan="4"
style="text-align: left;"|Rotating Stock
+
!style="text-align: left;"|Rotating Stock
|-
|-
−
!Image
+
|style="padding: 0; border: 0; background-color: transparent;"|
+
{|class="wikitable sortable" style="margin: 0;"
+
|-
+
!
class="unsortable"|
Image
!Name
!Name
!Sold on Day
!Sold on Day
Line 129:
Line 132:
|3, 6, 9, 12, ''etc.''
|3, 6, 9, 12, ''etc.''
|-
|-
+
|}
|}
|}
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
107,434
edits