Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Refined Quartz
(view source)
Revision as of 14:21, 26 March 2024
195 bytes added
,
26 March
Add sonar bobber
Line 65:
Line 65:
|{{name|Refined Quartz|1}}{{name|Gold Bar|1}}{{name|Iron Bar|1}}
|{{name|Refined Quartz|1}}{{name|Gold Bar|1}}{{name|Iron Bar|1}}
|[[File:Farming Skill Icon.png|24px|link=]] [[Farming#Farming Skill|Farming]] Level 6
|[[File:Farming Skill Icon.png|24px|link=]] [[Farming#Farming Skill|Farming]] Level 6
+
|-
+
|[[File:Sonar Bobber.png|center]]
+
|[[Sonar Bobber]]
+
|{{Description|Sonar Bobber}}
+
|{{name|Iron Bar|1}}{{name|Refined Quartz|2}}
+
|[[File:Fishing Skill Icon.png|24px|link=]] [[Fishing]] Level 6
|-
|-
|[[File:Solar Panel.png|center]]
|[[File:Solar Panel.png|center]]
YuvixAdun
854
edits