Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Museum
(view source)
Revision as of 09:03, 19 March 2016
40 bytes added
,
09:03, 19 March 2016
→Artifacts Donated
Line 80:
Line 80:
!Artifacts Donated
!Artifacts Donated
!Reward
!Reward
+
|-
+
|align=center|11
+
{{name|Rare Disc}}
+
{{name|Dwarf Gadget}}
+
|[[File:Burnt Offering.png|32px|link=Furniture]] [[Furniture|Burnt Offering]]
+
|
|-
|-
|align=center|15
|align=center|15
Line 115:
Line 121:
[[Furniture|Sloth Skeleton (L/M/R)]]
[[Furniture|Sloth Skeleton (L/M/R)]]
−
|-
−
|{{name|Rare Disc}}
−
|[[File:Burnt Offering.png|32px|link=Furniture]] [[Furniture|Burnt Offering]]
|}
|}
There are a total of 42 [[Artifacts]] that can be donated.
There are a total of 42 [[Artifacts]] that can be donated.
Irrimn
7
edits