Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Iron Bar
(view source)
Revision as of 02:33, 28 December 2020
196 bytes added
,
02:33, 28 December 2020
→Crafting
:
add Glowstone Ring crafting recipe
Line 60:
Line 60:
!Ingredients
!Ingredients
!Recipe Source
!Recipe Source
+
|-
+
|[[File:Glowstone Ring.png|24px]]
+
|[[Glowstone Ring]]
+
|{{Description|Glowstone Ring}}
+
|{{name|Solar Essence|5}}{{name|Iron Bar|5}}
+
|[[File:Mining Skill Icon.png|24px|link=]] [[Mining]] Level 4
|-
|-
|[[File:Warrior Ring.png|center]]
|[[File:Warrior Ring.png|center]]
Butterbur
1,014
edits