Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Iridium Bar
(view source)
Revision as of 03:26, 31 March 2024
92 bytes added
,
31 March
added iridium pan
Line 48:
Line 48:
|[[Trash Cans|Iridium Trash Can]]
|[[Trash Cans|Iridium Trash Can]]
|{{price|12500}}
|{{price|12500}}
+
|{{name|Iridium Bar|5}}
+
|-
+
|[[File:Iridium Pan.png]]
+
|[[Pans|Iridium Pan]]
+
|{{price|25000}}
|{{name|Iridium Bar|5}}
|{{name|Iridium Bar|5}}
|}
|}
KiraKat5
18
edits