Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Wizard's Tower
(view source)
Revision as of 16:27, 27 November 2019
249 bytes added
,
16:27, 27 November 2019
m
→Buildings
Line 42:
Line 42:
|{{Description|Water Obelisk}}
|{{Description|Water Obelisk}}
|{{Price|1000000}}{{name|Iridium Bar|5}}{{name|Clam|10}}{{name|Coral|10}}
|{{Price|1000000}}{{name|Iridium Bar|5}}{{name|Clam|10}}{{name|Coral|10}}
+
|style="text-align: center;"|'''3x3'''[[File:Marker3x3.png|center]]
+
|-
+
|[[File:Desert Obelisk.png|60px|center]]
+
|[[Desert Obelisk]]
+
|{{Description|Desert Obelisk}}
+
|{{Price|1000000}}{{name|Iridium Bar|20}}{{name|Coconut|10}}{{name|Cactus Fruit|10}}
|style="text-align: center;"|'''3x3'''[[File:Marker3x3.png|center]]
|style="text-align: center;"|'''3x3'''[[File:Marker3x3.png|center]]
|-
|-
Katzeus
Administrators
5,025
edits