Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Museum
(view source)
Revision as of 22:22, 29 March 2016
42 bytes added
,
22:22, 29 March 2016
Undo revision 24122 by
Miregal
(
talk
)
Line 80:
Line 80:
!Artifacts Donated
!Artifacts Donated
!Reward
!Reward
+
|-
+
|<center>11</center>
+
{{name|Rare Disc}}
+
{{name|Dwarf Gadget}}
+
|[[File:Burnt Offering.png|32px|link=Furniture]] [[Furniture|Burnt Offering]]
|-
|-
|align=center|15
|align=center|15
Line 95:
Line 100:
|{{name|Bone Flute}}
|{{name|Bone Flute}}
|{{name|Flute Block|size=32}}
|{{name|Flute Block|size=32}}
−
|-
−
|{{name|Rare Disc}}
−
|[[File:Burnt Offering.png|32px|link=Furniture]] [[Furniture|Burnt Offering]]
|-
|-
|{{name|Chicken Statue}}
|{{name|Chicken Statue}}
Irrimn
7
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version